Zámek Jánský Vrch - akce

Na zámku Jánský Vrch v Javorníku se často konají zajímavé kulturní akce. Pro návštěvníky zámku je tak připraven obvykle bohatý doprovodný program. V areálu zámku byla navíc nedávno otevřena zámecká kavárna, kterou mohou návštěvníci taktéž navštívit. V roce 2008 se zde konaly například Velikonoční oslavy, divadelní festival Kopytem do hlavy, divadelní představení pro děti, cimbálové posezení, zábavy a oslavy vánočních svátků.
Posezení s cimbálem je již tradiční akcí pořádané na zámku Jánský Vrch, která se koná na nádvoří zámku.
Od roku 2006 se na zámku koná rockový festival Javornický rockfest, kterého se účastní především místní rockové kapely.
Tradici již mají také zámecké taneční zábavy,které se taktéž konají na nádvoří zámku.
Také pořádání programů pro děti má již na zámku své místo. Odehrávají se zde divadelní představení, přehlídky kostýmů a Vánoce na zámku.
Na návštěvníky čeká také tradiční doprovodný program v podobě rytířských klání a různých koncertů.

Mobilní knihkupectví

Když si chce člověk koupit nějakou novou knihu, tak většinou zajde do svého oblíbeného knihkupectví, kde si ji vybere. Knihy se však dají nakupovat i jinak než jen v klasickém knihkupectví. Existuje také internetové, nebo mobilní knihkupectví. Internetové knihkupectví se těší veliké oblibě a to hlavně z toho důvodu, že v něm nakoupíte levněji. Můžete zde nakupovat třeba i v noci. Většinou je zde také větší výběr, než v obyčejných knihkupectvích. Výborným internetovým knihkupectvím je Beletrie.eu. Ta má ve své nabídce nepřeberné množství knih pro děti a mládež i pro dospělé. Seženete zde všechny knižní žánry. Pokud máte rádi sci-fi, nebo potřebujete učebnice, tak si je můžete koupit právě zde. Pro nákup knih v mobilním knihkupectví vám stačí mít po ruce jen mobilní telefon, PDA nebo smartfone a pak už si můžete koupit například horory, nebo romány. I v mobilním knihkupectví jsou knihy přehledně rozděleny podle žánrů knih. Najdeme zde military, pohádky i kuchařky. Prostě vše, co v klasickém kamenném knihkupectví. Na mobilním knihkupectví je skvělé to, že se stačí pouze zaregistrovat a pak už můžete začít nakupovat knihy třeba z kavárny, nebo při cestě do práce. Každému z vás se jistě zalíbí i skvělé slevy, které mobilní knihkupectví nabízí. Mobilní knihkupectví má spoustu výhod. Knihy jsou zde levnější a nakupujete je kdykoliv se vám to jen hodí. Díky mobilnímu knihkupectví ušetříte i spoustu času. Další skvělou výhodou je i jeho inteligentní vyhledávání podle autora, názvu knihy, klíčového slova, nebo EAN či ISBN. Pokud si objednáte knihu v mobilním knihkupectví, tak se můžete těšit na to, že ji máte nejpozději do 72 hodin doma. Knihy se hodí i jako dárek pro vaše blízké. Kupte zde levné knihy i jim a určitě jim uděláte velkou radost. Mobilní a internetové knihkupectví jsou prostě skvělé.