Zámek Jánský Vrch - návštěva

Pokud se rozhodnete navštívit město Javorník a především zámek Jánský Vrch, zde najdete potřebné informace. V období od listopadu do března lze zámek navštívit pouze po dohodě se správcem a to v době od 9 do 15 hodin. V období od dubna do října je obvykle otevřeno od 9 do 15 hodin mimo pondělí a dny, které následují po dnech pracovního klidu.
Prohlídka zámku je rozdělena na dva okruhy. První okruh předvádí návštěvníkům většinu původního vybavení od pozdní gotiky až po baroko. První okruh obvykle trvá přibližně hodinu. Druhý okruh je zaměřena na hospodářské budovy a provozní zázemí zámku. Tento okruh trvá přibližně třicet minut.
Zámek Jánský Vrch je dobře dostupný jak vlakem, tak i autobusem. Parkování pro automobily je umístěno na náměstí v Javorníku.

Online nabídka knih

V dnešní moderní době už většina lidí nakupuje zboží na internetu. Ať už se jedná o oblečení, nářadí, kuchyňské spotřebiče, nebo knihy. Online nabídka knih je široká a zahrnuje všechny knižní žánry. V internetovém knihkupectví si můžete koupit učebnice, romány, odbornou literaturu, průvodce nebo třeba komiksy. Výhodou nakupování online je především nižší cena a fakt, že když si nakoupíte ve větším množství, tak mnohdy ani nemusíte platit poštovné. Často se tak vyplatí například nakupovat ve více lidech na jednom internetovém obchodě. Skvělým internetovým knihkupectvím je například beletrie.eu. To nám nabízí kvalitní knihy za super ceny. Potřebujete nové dětské knihy, nebo milujete knižní žánr sci-fi, fantasy? Pak si zde určitě vyberete. Přehledně tříděné kategorie a možnost filtrování knih podle parametrů vám usnadní a urychlí váš nákup a vyhledání právě té knihy, kterou zrovna chcete. Nakupujte na internetu i vy. Šetříte tak svůj čas, ale i peníze. Nemusíte nikam chodit a objednané knihy vám přijdou rovnou domů. Vždy si můžete vybrat z několika možností dopravy. Obvykle se nabízí Česká pošta a nějaký typ kurýrní služby. Pokud je internetový obchod odnoží (nebo spíš součástí) kamenného obchodu, můžete si zboží objednat online a pak si ho na prodejně ve vašem městě jen zdarma vyzvednout. Neplatíte tedy za poštovné a knihy máte za nižší cenu, než kdybyste si je šli rovnou koupit do obchodu. V internetových knihkupectvích bývá i daleko větší výběr a vyhledávání knih v nich je opravdu velice jednoduché.